O NAS

Nasza firma powstała dzięki połączeniu kilkunastu lat doświadczeń w handlu stalą z nowoczesnym podejściem w podążaniu za zmianami zachodzącymi w otaczającej nas przestrzeni gospodarczej.


Od samego początku postanowiliśmy skoncentrować się na dostarczaniu kompleksowej obsługi przed, w trakcie i po zakończeniu procesu sprzedażowego. Posiadamy doskonałą orientację na temat interesującego nas rynku. Dzięki wykwalifikowanym menadżerom, skutecznie i nowocześnie, zarządzającym gronem pracowników, potrafimy szybko i na atrakcyjnych warunkach przygotować dla naszych klientów indywidualną propozycję- skierowaną zarówno do odbiorców hurtowych jak i detalicznych.


Naszą bogatą ofertę sprzedażową staramy się stale poszerzać. W ostatnim czasie wprowadziliśmy do asortymentu kolejny produkt w postaci kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów kominowych. Działamy przede wszystkim skutecznie i uczciwie. Dzięki pracy w niezwykle zaangażowanym zespole, posiadającym bogate i szerokie kompetencje chcemy stać się liderem rynku związanego z handlem stalą zbrojeniową oraz wyrobami hutniczymi.


Lion Solution sp. z o.o. Sp. komandytowa to w 100% polska firma z wyłącznie polskim kapitałem. Uważamy to za bardzo ważny aspekt działalności biznesowej. Jest to dla nas zarówno powód do dumy jak i zobowiązanie w dążeniu do bycia najlepszym!